Recent Updates

-- A complete list of site updates can be found here

Rankings for Week #19 (2016-02-03)     Next Update will be 2016-02-10

Boys Rankings
Boys HS Class AA
1. Benilde St Margarets
2. Holy Family Catholic
3. Eden Prairie
4. Blaine
5. Stillwater
6. Prior Lake
7. Bemidji
8. Edina
9. Lakeville North
10. Grand Rapids
11. Minnetonka
12. Wayzata
13. Hill Murray
14. Elk River
15. Duluth East
16. Centennial
17. St Thomas Academy
18. Burnsville
19. Moorhead
20. Lakeville South
Boys HS Class A
1. Breck
2. Hermantown
3. Delano
4. Hibbing
5. Mahtomedi
6. St Paul Academy
7. St Cloud Apollo
8. Thief River Falls
9. Greenway
10. East Grand Forks
11. St Cloud Cathedral
12. Blake
13. Sartell
14. Warroad
15. Northfield
16. Duluth Denfeld
17. Orono
18. New Prague
19. Little Falls
20. Litchfield/Dassel-Cokato
Boys Bantam AA
1. Minnetonka Skippers
2. Edina Hornets
3. Blaine Bengals
3. Wayzata Trojans
5. Cloquet Lumberjacks
6. Eden Prairie Eagles
7. Moorhead Spuds
8. Andover Huskies
9. Brainerd Warriors
10. Sibley Warriors
Boys Bantam A
1. Edina Hornets
2. Armstrong Cooper Falcons
3. Orono Spartans
4. Minnetonka Skippers
5. Burnsville Blaze
6. East Grand Forks
7. Virginia Blue Devils
8. Alexandria Cardinals
9. Wayzata Trojans
10. Spring Lake Park Panthers
Boys Peewee AA
1. Osseo Maple Grove
2. Edina Hornets
3. Eden Prairie Eagles
4. Elk River Elks
5. Blaine Bengals
6. Rochester
7. Cottage Grove Wolfpack
8. Grand Rapids Thunderhawks
9. Cloquet Lumberjacks
10. Wayzata Trojans
Boys Peewee A
1. Johnson Como NSP
2. Mound Westonka White Hawks
3. Mounds View - Irondale
4. Mankato Mavericks
5. East Grand Forks
6. Edina Hornets
7. North Branch Vikings
8. Alexandria Cardinals
9. Northfield Raiders
10. Osseo Maple Grove
Girls Rankings
Girls HS Class AA
1. Hill-Murray
2. Minnetonka
3. Edina
4. Blaine
5. Maple Grove
6. Eden Prairie
7. Elk River
8. Cretin-Derham Hall
9. Centennial
10. Chaska/Chanhassen
Girls HS Class A
1. Blake
2. Breck
3. St Paul United
4. Warroad
5. Proctor/Hermantown
6. New Prague
7. Thief River Falls
8. Mound-Westonka
9. Alexandria
10. Red Wing
Girls 14U A
1. Edina Hornets
2. Wayzata Trojans
3. Roseau Rams 15U A
4. Anoka-Rogers
5. Minnetonka Skippers
6. North Wright County River Hawks 15U A
7. Grand Rapids/Greenway 15U A
8. Osseo Maple Grove 15U A
9. Northeast Metro Stars 15U A
10. Delano Tigers 15U A
Girls 12U A
1. Andover Huskies
2. Edina Hornets
3. Minnetonka Skippers
4. Hermantown/Proctor
5. Osseo Maple Grove
6. Farmington Tigers
7. Roseau Rams
8. Chaska Chanhassen
9. Orono-Westonka
10. Cottage Grove Wolfpack

Previous Season Rankings Available Here!
mylights video
MYHockey Tournaments
Ice Hockey Systems: The Premier Coaching Resource